Telocvičná-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Ružinov - Prievoz 09. júna 2020

Dobrý deň,
Prosím o obnovenie priechodu pre chodcov na Telocvičnej ulici v križovatke s Mierovou.
Ďakujem

09. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.