Pekná cesta-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený
meno
Novomešťan 10. júna 2020

Spadnutá značka - v hornej časti „býv.munič.skladov“.

11. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za nahlásenie, značku osadíme späť.
Kto? Mestské lesy
Kedy? 2.štvrťrok 2020

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
11. jún 2020

Novomešťan

Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.