Kopčianska - nedostatočné označenie cesty pri Danubiane

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Cesta okolo nakupneho komplexu Danubia je dlhodobo nedostatocne oznacena, velka cast znacenia uz niekolko rokov nieje na ceste vidiet. Odbocovacie pruhy, smerove znacky, hranice krizovani ciest, vjazdy a vyjazdy z parkoviska su davno prec. Znacenie v petrzalke je dostatocne no na tuto cast sa dlhodobo zabuda.

15. november 2019

Odpoveď samosprávy

20. november 2019

Michal Haman

Podľa Katastru sú to teda pozemky:

1. ARCOL group, a.s., B-Panónska cesta 16
Podiel: 4751/10000
2. Cortobelo s.r.o., Paulínyho 8, Bratislava, PSČ 811 02, SR
Podiel: 5249/10000

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
20. november 2019

Palo

Dakujem pan Haman. To znamena ze cesta ostane asi aj nadalej bez oznacenia, ale podla mna by meststka cast na tuto situaciu mala reagovat aspon oslovenim vlastnika. Situacia podla mna nieje v sulade so zakonom o verejnych komunikaciach si myslim. Pekny den

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.