Račianske mýto (aj park)-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

V riešení
meno
Marian Lira 24. novembra 2019

Dobry den, v parciku na Racianskom myte nefunguje minimalne 5 stlpov poulicneho osvetlenia. Parcik je tym padom extremne tmavy, casto sa v nom zdrzuju rozne pofiderne osoby a vzhladom na nedavnu udalost je aj velmi nebezpecny bez dostatocneho osvetlenia. nie je mozne aby som nahlasoval kazdu lampu Siemensu, ktory sa oprave nahlasenych lamp venuje len z velkym casovym odstupom.
Je nesmierne dolezite aby kazda lampa v tomto parciku fungovala, kym nedojde k nejakemu nestastiu.
Dakujem
S pozdravom
M.Lira

24. november 2019

Jana Zaťková

Pridávam k žiadosti o opravu lámp pri detskom ihrisku a hojdačkách na Račku. Poobede je už veľmi skoro tma, ako rodič s dieťaťom chodím do parku a pohybuje sa tam veľa detí. Horné ihrisko s pieskoviskom nie je vôbec osvetlené. Je to nebezpečné.
Navrhujem aj osadenie reflektora (pre efektívnejšie svetlo).

Prosím Vás o promptné riešenie tejto situácie. Ďakujem.
J. Zaťková
26. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie, uvedený podnet sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.
Pre investičné akcie je potrebné obrátiť sa na správcu verejného osvetlenia.
Ďakujem.

Siemens Mobility, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania