Vazovova-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

diery, barierovy pristup, znemožnenie vozičkarom najazd na chodnik, z jednej strany opravene na smer mesto, smer Rača chodia vozičkari po ceste. treba aj vytlk opravit vedla stlpikov. Ďakujeme

11. december 2019

Floralys

vymenit asfalt.za dlazbu, hnus tieto ulice
17. december 2019

Monika

Vyzerá to ako v rozvojovej krajine.
18. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

chodník budeme opravovať v priebehu mesiacov máj až júl 2020, v závislosti od kapacity dodávateľa.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácii
13. máj 2020

jozef

dufam ze to plati, nakolko klienti UPSVAru sa chodia dopytovat preco nie su bezbarierove a nevedia sa cez stare obrubniky dostat s vozickami hore a dole. nebezpecne chodia mimo a po ceste.
02. jún 2020

jozef

už je jún, dufam ze nebude vyhovorka na Covid 19
06. august 2020

Martin Uváček

Už sa to opravuje aj pri úrade práce.
06. august 2020

jozef

no dufam ze aj ten najazd co je na fotke opravia, nie iba pri urade ale aj oproti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania