Zavadilova-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
migel001 11. marca 2020

Relativne nova cierna skladka pri polnej ceste v DNV...

11. marec 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný priamo na Denovu.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
12. marec 2020

migel001

Dobry den, poloha na mape, urcena pri zadavani podnetu, je presna na par metrov.
12. marec 2020

Silvia Vilhanová

Dobre, ďakujem.

Prepošlem Vašu odpoveď Denove.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
12. marec 2020

Silvia Vilhanová

Odpoveď z Denovy: odpad bol vyvezený.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
12. marec 2020

migel001

Tak to bola rychlovka, super.
16. marec 2020

Ľudmila Orbanová

dobra praca :)
17. marec 2020

Obyvatelka DNV

Ze toto niekto este v dnesnej dobe robi..ist do stredu pola namiesto pohodlne na zberny dvor na hlavne ceste.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania