Znievska - poškodené schody

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Martina 16. apríla 2020

Poprosíme o úpravu schodiska vzhľadom na jeho alarmujúci stav. Schody sú zrútené, odlupnuté. Ďakujeme

21. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme u nášho referátu investičných činností. Budeme informovať o náprave.
Kto? referát investičných činností

S pozdravom,

MÚ Petržalka - referát komunikácie s verejnosťou
02. júl 2020

Martina

Dobrý deň smiem sa spýtať ako to ďalej pokračuje? Stale je to v riešení uz 3 mesiace ďakujem.
04. júl 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
05. júl 2020

Tatiana

Akurat som to chcela nahlasit. Na dvoch miestach maju dieru ze vidno na zem pod tym. Naozaj alarmujuci stav, ktory treba riesit.
05. júl 2020

Martina

Je velice hlavne, že druhý vchod na krásne urobene schody to je naozaj take tažke? 😔

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.