Ružinovská-vertikálna značka-zle otočená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Jan Bakos 14. mája 2020

Lampa postavená tak skvelo, že zakrýva dopravné značenie. KDI tento nápad videl a schválil?

08. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dopravná značka bola presunutá na stĺp verejného osvetlenia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania