Kašmírska-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Jaroslav Kralčák 15. mája 2020

Dobrý deň, žiadam odstránenie bordelu a starých oschnutých stromčekov zo zadného dvora Kašmírska-Kamenárska pri kontajneroch. Odpad sa tu nachádza už dlhodobo. Vďaka

18. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
18. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet zadaný dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet bol vyriešený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
07. júl 2020

roman

Dobry den, vec bola ciastocne vyriesena podnetom https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/90887/kasmirska-neporiadok-a-odpadky-neporiadok-vo-verejnom-priestranstve . Na mieste sa stale nachadzaju vianocne stromceky(akurat v mensom pocte) - vid fotografie z dna 7.7.2020. Jedna sa presne o to iste miesto, smetiskove statie pre Kasmirsku 17-21 a Kamenarsku ulicu na dvore pred detskym ihriskom.
Dakujem za ich uplne odstranenie.
08. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opätovne sme požiadali dodávateľa o dočistenie.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania