Kadnárova-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin 21. mája 2020

Vopred sa ospravedlnujem za moje umelecke nadanie.
Prosim o posunutie kompetentnym o prehodnotenie. Na krizovatke Kadnarova - Vrbenskeho, by bolo vhodne oficialne vyznacit prechody pre chodcov - pri oprave chodnikov na Kadnarovej sa spravili bezbarierove prechody, ale vyznacit ich aj na cestu sa uz neuskutocnilo.
Zaroven v sucasnosti neexistuje plynuly prechod po chodniku Vrbenskeho - Kadnarova, kedze na okraji krizovatky parkuju auta, hoci oficialne by nemali a vsetci chodci ich musia obist po trave alebo ceste. Myslim si, ze dve miesta, ktore su oznacene na obrazku by sa mohli oznacit nejakym piktogramom chodca, respektive ked tam bude nastriekany aspon prechod pre chodcov, tak rozumne zmyslajuci vodic auta, by tam uz nezaparkoval. A urcite by sa potesili aj vodici 75.

21. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
22. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie dopravného inžinierstva.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. august 2020

Martin

Dobry den, Oddelenie dopravného inžinierstva sa po dvoch mesiacoch nemalo cas zaoberat tymto podnetom? Dakujem.
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa. V období zadávania podnetu sme prechádzali na nový systém riešenia podnetov. Je možné, že sme spravili chybu a podnet sa k oddeleniu nedostal. Ospravedlňujeme sa. Nový systém priniesol rýchlejšie riešenie podnetu a veríme, že v budúcnosti budete s našou komunikáciou spokojnejší. Ešte raz sa ospravedlňujeme a ďakujeme za pripomenutie.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravného inžinierstva

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

oddelenie dopravného inžinierstva vyhodnotil umiestnenie priechodov pre chodcov ako opodstatnené-jeden priechod cez Kadnárovu bližšie k zastávke MHD a jeden cez jednosmernú Vrbenského ul. Vybudovanie týchto priechodov je zaradené v zozname investičných akcií na oddelení stavebných činností. Parkovanie vozidiel bude riešené až realizáciou parkovacej politiky mesta.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania