Panónska cesta - zle viditeľný priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Alexander Kutka 11. júna 2020

Dobry den, prechod pre chodcov velmi zle viditelny, auta ho nerespektuju. Aj zvisla znacka je trocha horsie viditelna, ale najme na ceste tie biele pruhy uz takmer neexistuju. Vdaka

12. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Budeme to s kolegami z referátu dopravy riešiť.

S pozdravom,

MÚ Petržalka - referát komunikácie s verejnosťou
05. máj 2021

Martin Uváček

Podnet vyše roka neriešený. Priechod nikde.
06. máj 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania