Zle nastavený interval na semafore

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Janka Kopcova, 10. júla 2018

Tento semafor ma velmi dlhy interval, prosim preverte to, naozaj nevyhovuje potrebam pesich, casto dochadza k prebehovaniu na cervenu, aj natrpezlivejsi clovek po tom, co mu pred nosom ujdu 3 spoje to vzda. Pritom kapacitne to mnozstvo aut dovoluje nastavit na mensi interval. Dlhodobo odpozorovane, pisem po roku kazdondenneho prechadzania prechodu. Vopred dakujem za analyzu a riesenie.

13. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
07. november 2018

Andrej

Uz je november 2018 a nic sa na tomto prechode nezmenilo, niekedy sa tam nazbiera tolko ludi, ze chodniky a prechod zacinaju byt male, taktiez interval pre auta je podla mna peknych 3-5min a pre chodcov nestaci na skoro na prejdenie celej cesty..vacsina ludi co tento prechod pozna tak idu na cervenu, a ako chodec to chapem a treba to robit, ako vodic som uz zoparkrat musel trubit na ludi, lebo vychadzkovym tempom na ceste kde je 60tka nie je uplne dobry napad prechadzat.
12. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol opätovne postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania