Zle nastavený interval na semafore

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Janka Kopcova 12. júla 2018

Tento semafor ma velmi dlhy interval, prosim preverte to, naozaj nevyhovuje potrebam pesich, casto dochadza k prebehovaniu na cervenu, aj natrpezlivejsi clovek po tom, co mu pred nosom ujdu 3 spoje to vzda. Pritom kapacitne to mnozstvo aut dovoluje nastavit na mensi interval. Dlhodobo odpozorovane, pisem po roku kazdondenneho prechadzania prechodu. Vopred dakujem za analyzu a riesenie.

13. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
07. november 2018

Andrej

Uz je november 2018 a nic sa na tomto prechode nezmenilo, niekedy sa tam nazbiera tolko ludi, ze chodniky a prechod zacinaju byt male, taktiez interval pre auta je podla mna peknych 3-5min a pre chodcov nestaci na skoro na prejdenie celej cesty..vacsina ludi co tento prechod pozna tak idu na cervenu, a ako chodec to chapem a treba to robit, ako vodic som uz zoparkrat musel trubit na ludi, lebo vychadzkovym tempom na ceste kde je 60tka nie je uplne dobry napad prechadzat.
12. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol opätovne postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. január 2019

Andrej

Bohuzial stale je tam ten dlhy interval, mozete toto prosim dat ze to nie je riesene? Dakujem
11. január 2019

Michal Haman

Zmenil som status na neriešené a preposlal podnet s prospbou o vyjadrenie.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
01. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

situáciu s dĺžkou zeleného signálu na priechode pre chodcov na Rusovskej ceste pri ŽST Petržalka sme preverili. Po konzultácii s Krajským dopravným inšpektorátom sme navrhli nové riadenie križovatky, ktoré zohľadňuje častý pohyb chodcov cez uvedený priechod. Uvedenou zmenou bude zelený signál pre chodcov vyvolávaný častejšie, podmienkou je však aktivovanie dopytového tlačidla čakajúcimi chodcami. Zmena riadenia križovatky bola zrealizovaná dňa 04.07.2019.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania