Nové Mesto, Hlavné mesto SR Bratislava, Najobľúbenejšie za týždeň, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Klenová-osvetlenie v strede chodníka

Nové Mesto - Klenová
04. mája 2021 Komentáre4 Hodnotenie7
V riešení
 
meno užívateľa

Riazanská-parkovanie-problémové

Nové Mesto - Riazanská
04. mája 2021 Komentáre2 Hodnotenie7
V riešení
 
meno užívateľa

Osadná-nevhodné kontajnerové stojisko

Nové Mesto - Osadná
06. mája 2021 Komentáre6 Hodnotenie5
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Bajkalská-strom-chýbajúci

Nové Mesto - Bajkalská
09. mája 2021 Komentáre2 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Sliačska-cesta-výtlk

Nové Mesto - Sliačska
06. mája 2021 Komentáre3 Hodnotenie3
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Riazanská-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Nové Mesto - Riazanská
10. mája 2021 Komentáre2 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Jarošova-cesta-výtlk

Nové Mesto - Jarošova
03. mája 2021 Komentáre3 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Husova-otvorenie parku

Nové Mesto - Husova
04. mája 2021 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Vajnorská-chodník-výtlk

Nové Mesto - Vajnorská
07. mája 2021 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Rozvodná-kôš-preplnený

Nové Mesto - Rozvodná
09. mája 2021 Komentáre4 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Rozbitý chodník pred poštou - Tomášikova

Nové Mesto - Tomášikova
15. apríla 2014 Komentáre5 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Chýba priechod pre chodcov - Kramáre

Nové Mesto - Limbová
28. novembra 2014 Komentáre9 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Zastávka obsadená autom

Nové Mesto - Legionárska
15. mája 2017 Komentáre15 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Neohlásený/nelegálny výrub stromov na ulici Vajnorská

Nové Mesto - Vajnorská
12. septembra 2018 Komentáre4 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Stará Vajnorská-priechod pre chodcov-chýbajúci

Nové Mesto - Stará Vajnorská
06. decembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie1