Nové Mesto, Mestský mobiliár, Dopravný podnik Bratislava, a.s., Naposledy zodpovedané samosprávou, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Legionárska-zastávka MHD -poškodená

Nové Mesto - Legionárska
23. januára 2021 Komentáre3 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krížna-zastávka MHD -poškodená

Nové Mesto - Krížna
06. decembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie3
Vyriešený
 
meno užívateľa

Račianska-zastávka MHD -znečistená

Nové Mesto - Račianska
05. júla 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Šancová-kôš-preplnený

Nové Mesto - Šancová
02. augusta 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Račianska-zastávka MHD -znečistená

Nové Mesto - Račianska
06. marca 2020 Komentáre2 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Údržba smetných košov na zastávke Trnavské mýto

Nové Mesto - Trnavské mýto
19. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neuprataná zastávka MHD

Nové Mesto - Odborárska
29. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Asfaltovanie

Nové Mesto - Šancová
04. septembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Račianska-kôš-poškodený

Nové Mesto - Račianska
01. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zastávka Černockého v zlom stave

Nové Mesto - Račianska
27. apríla 2018 Komentáre12 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničené zábradlie pri Poluse

Nové Mesto - Riazanská
28. mája 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dlhodobo nevysypaný kôš

Nové Mesto - Račianska
03. októbra 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničený kôš na zastávke Odbojárov

Nové Mesto - Vajnorská
18. augusta 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Obrátený kôš

Nové Mesto - Račianska
31. mája 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poskodeny kôš na zastávke MHD

Nové Mesto - Ďumbierska
19. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0