Nové Mesto, Siemens, Naposledy zodpovedané samosprávou, Neriešené podnety

Neriešený
 
meno užívateľa

Pri starej prachárni-osvetlenie-nefunkčné

Nové Mesto - Pri starej prachárni
17. septembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Hlučné osvetlenie

Nové Mesto - Tupého
25. marca 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Račianska-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Nové Mesto - Račianska
20. decembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
Neriešený
 
meno užívateľa

Riazanská-osvetlenie-nefunkčné

Nové Mesto - Riazanská
06. decembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Jarošova-osvetlenie-nefunkčné

Nové Mesto - Jarošova
15. decembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie2
Neriešený
 
meno užívateľa

Vajnorská-osvetlenie-poškodené stĺpy

Nové Mesto - Vajnorská
27. septembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie3
Neriešený
 
meno užívateľa

Račianska-osvetlenie-nefunkčné

Nové Mesto - Račianska
22. novembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Pouličné osvetlenie

Nové Mesto - Tomášikova
11. decembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Lampy okolo domu seniorov Archa

Nové Mesto - Rozvodná
23. októbra 2014 Komentáre7 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie

Nové Mesto - Šancová
10. februára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Suchá ulica bez osvetlenia - lampy nesvietia

Nové Mesto - Suchá
14. januára 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Pokazená lampa na Račku

Nové Mesto - Račianske mýto (aj park)
01. decembra 2017 Komentáre2 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Nesvieti verejné osvetlenie na celej ulici

Nové Mesto - Na Revíne
16. decembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Pouličné osvetlenie

Nové Mesto - Račianska
13. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Neriešené verejne osvetlenie na Hrdličkovej ulici

Nové Mesto - Hrdličkova
24. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0