Petržalka, Zeleň a životné prostredie, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Šášovská - neporiadok a odpadky vo verejnom priestranstve

Petržalka - Šášovská
29. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tupolevova - suchý strom

Petržalka - Tupolevova
21. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Daliborovo námestie - Čo znamená označenie stromov?

Petržalka - Daliborovo námestie
16. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Gessayova - odpadky vo verejnom priestranstve

Petržalka - Gessayova
13. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tupolevova - zlomený konár visí nad chodníkom

Petržalka - Tupolevova
11. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - výrastky dreviny zaberajú chodník

Petržalka - Námestie hraničiarov
08. septembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Romanova - náletový strom

Petržalka - Romanova
07. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jiráskova - neodpratané zvyšky asfaltu

Petržalka - Jiráskova
Komentáre1 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Farského-strom-suchý

Petržalka - Farského
Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jasovská - neporiadok pred poštou

Petržalka - Jasovská
Komentáre2 Hodnotenie0
Júl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kolmá - neporiadok a odpadky vo verejnom priestranstve

Petržalka - Kolmá
Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Lachova - neodpratané lístie

Petržalka - Lachova
27. augusta 2019 Komentáre5 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jantárová cesta - Odpadky v koľajisku zastávka Farského

Petržalka - Jantárová cesta
Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bulíkova - seno na celom trávniku

Petržalka - Bulíkova
Komentáre3 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Znievska - nepokosená trávnatá plocha

Petržalka - Znievska
Komentáre0 Hodnotenie2