Petržalka, značka na ceste , Dopravné značenie, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Romanova - vyblednuté vodorovné značenie

Petržalka - Romanova
06. februára 2020 Komentáre1 Hodnotenie4
Máj 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Starhradská - neaktuálne značky na zemi

Petržalka - Starhradská
21. mája 2019 Komentáre5 Hodnotenie2
Marec 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Lietavská-značka na ceste -neaktuálna

Petržalka - Lietavská
09. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce vodorovné značenie Kremnická

Petržalka - Kremnická
23. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Slabo značený prechod pre chodcov na Švabinského ul.

Petržalka - Švabinského
18. septembra 2018 Komentáre6 Hodnotenie0
August 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Práca grafiťákov alebo mesta ci DPB?

Petržalka - Bosákova
31. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nezrealizované VODOROVNÉ DOPRAVNÉ ZNAČKY na ceste

Petržalka - Budatínska
27. augusta 2018 Komentáre6 Hodnotenie1
Máj 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vodorovné značenie panónska

Petržalka - Panónska cesta
27. mája 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
December 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyznačenie zákazu zastavenia B 34 Vyšehradská (Petržalka)

Petržalka - Vyšehradská
11. decembra 2017 Komentáre4 Hodnotenie0
Máj 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Obnova dopravného značenia Znievska 13 - 17

Petržalka - Bratská
10. mája 2017 Komentáre1 Hodnotenie0