Rača

Odpad z prerabania kuchyne

Rača - Dopravná


28. augusta 2015

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Detske ihrisko na kadnarovej

Rača - Jozefa Hagaru


26. augusta 2015

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Strom zakrývajúci značky v Rači

Rača - Stupavská


24. augusta 2015

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Takmer nezjazdna ulica Pri vinohradoch a neviditelna znacka pred

Rača - Rustaveliho


24. augusta 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Zhoreny kos na zastavke

Rača - Stolárska


18. augusta 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 

Betónové stĺpy v tráve na Popolnej

Rača - Popolná


18. augusta 2015

4 komentáre 6 aktualizácií

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Zastavka Novy Zahon/ Male Krasnany

Rača - Račianska


18. augusta 2015

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 

Chýbajúci prechod pre chodcov

Rača - Kadnárova


03. augusta 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Prekvalifikovanie chodníka na parkovacie miesta

Rača - Úžiny


03. augusta 2015

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Spílený strom (možno načierno)

Rača - Úžiny


03. augusta 2015

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 
Júl 2015

Parkovanie na kruhovej križovatke

Rača - Alstrova


31. júla 2015

11 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Rača

Uzavretý
 

Maly odpadkovy kos na zastavke

Rača - Detvianska


30. júla 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 

Biznis s trojkolkami

Rača - Potočná


11. júla 2015

2 komentáre

Zodpovednosť: Mestské Lesy

Vyriešený
 

Dlhodobo odparkovane auto bez platnej stk

Rača - Hubeného


08. júla 2015

5 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 

Poškodená cesta

Rača - Dopravná


08. júla 2015

3 aktualizácie

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený