Ružinov, Cesty a chodníky, MÚ Ružinov, Naposledy zodpovedané samosprávou

V riešení
 
meno užívateľa

Galvaniho-chodník-výtlk

Ružinov - Galvaniho
05. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Rozpadnuty chodnik

Ružinov - Rumančeková
25. októbra 2015 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Trenčianska-chodník-poškodená dlažba

Ružinov - Trenčianska
03. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Neviditeľná žltá čiara "V 12b" na ulici Ružová dolina

Ružinov - Ružová dolina
04. novembra 2013 Komentáre22 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Súťažná-chodník-bariéra na chodníku

Ružinov - Súťažná
05. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Prepadajúci sa chodník

Ružinov - Miletičova
09. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Gagarinova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Ružinov - Gagarinova
23. decembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Kulíškova-chodník-bariéra na chodníku

Ružinov - Kulíškova
01. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-chodník-znečistený

Ružinov - Tomášikova
03. mája 2020 Komentáre5 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Jabloňová-chodník-bariérový

Ružinov - Jabloňová
21. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ľanová-chodník-poškodená dlažba

Ružinov - Ľanová
24. februára 2020 Komentáre2 Hodnotenie2
Uzavretý
 
meno užívateľa

Palkovičova-chodník-výtlk

Ružinov - Palkovičova
12. decembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Čipkárska-cesta-poškodená dlažba

Ružinov - Čipkárska
15. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Developerom zničený chodník

Ružinov - Trnavská cesta
25. júla 2016 Komentáre6 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Martinská-chodník-výtlk

Ružinov - Martinská
10. februára 2020 Komentáre2 Hodnotenie0