Filter

Zistiť moju polohu

Kafendova ulica

Polámané konáre na stromoch

Rača - Kafendova


13. augusta 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Júl 2018

Pouličné osvetlenie svieti cez deň

Rača - Kafendova


03. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 
Január 2018

Zlý stav chodníku Kafendova 26 - 30

Rača - Kafendova


09. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

V riešení
 
December 2017

Nebezpečný chodník a zjazd

Rača - Kafendova


16. decembra 2017

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
August 2017

Náletová zeleň

Rača - Kafendova


02. augusta 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Jún 2017

Neporiadok po oprave chodníka

Rača - Kafendova


05. júna 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Rozbitý chodník

Rača - Kafendova


05. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Rača

V riešení
 
Január 2013

Oranica namiesto zelene

Rača - Kafendova


14. januára 2013

7 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený