Filter

Zistiť moju polohu

Ľ. Fullu ulica

Vjazd do vnútrobloku na Ul. Ľ. Fullu 4-10 cez trávnik

Karlova Ves - Ľ. Fullu


09. decembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 

Zľadovatelý chodník ku škôlke na Ul. Ľ. Fullu

Karlova Ves - Ľ. Fullu


05. decembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
Október 2017

Zanedbané schody pri MŠ na Ul. Ľ. Fullu

Karlova Ves - Ľ. Fullu


27. októbra 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Nefunkčné osvetlenie na Ul. Ľ. Fullu

Karlova Ves - Ľ. Fullu


01. októbra 2017

Zodpovednosť: Siemens

Neriešený
 
September 2017

Jazdenie po chodníku pri MŠ na Ul. Ľ. Fullu

Karlova Ves - Ľ. Fullu


27. septembra 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 

Prepadnutý chodník na Ul. Ľ. Fullu 7

Karlova Ves - Ľ. Fullu


05. septembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
August 2017

Nestabilný oporný múr na Ul. Ľ. Fullu 23-27

Karlova Ves - Ľ. Fullu


08. augusta 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Máj 2017

Polouschnutý stromček na Ul. Ľ. Fullu 24

Karlova Ves - Ľ. Fullu


11. mája 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Kovové konštrukcie na dlhodielskom námestí

Karlova Ves - Ľ. Fullu


05. mája 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
Apríl 2017

Odtrhnuté popínavé rastliny na Ul. Ľ. Fullu 15

Karlova Ves - Ľ. Fullu


23. apríla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Zápach z pražiarne na Ul. Ľ. Fullu

Karlova Ves - Ľ. Fullu


11. apríla 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Uzavretý
 

Nepostačujúce kontajnerové stojisko na Ul. Ľ. Fullu 15

Karlova Ves - Ľ. Fullu


06. apríla 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
Marec 2017

Neporiadok vo dvore Ľ. Fullu - J. Stanislava - Majerníkova

Karlova Ves - Ľ. Fullu


10. marca 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Vodenie psov vo dvore Ľ. Fullu - J. Stanislava - Majerníkova

Karlova Ves - Ľ. Fullu


08. marca 2017

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Neprehľadné vyhradené parkovanie na Ľ. Fullu 24

Karlova Ves - Ľ. Fullu


06. marca 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený