Filter

Zistiť moju polohu

Púpavová ulica

Neodpratané lístie na Púpavovej

Karlova Ves - Púpavová


28. novembra 2017

6 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
September 2017

Ničenie zelene stavebnými mechanizmami na Púpavovej

Karlova Ves - Púpavová


29. septembra 2017

2 komentáre 3 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
V riešení
 
August 2017

Povolená reklama? (Púpavová ul.)

Karlova Ves - Púpavová


26. augusta 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 
Júl 2017

Opustené vozidlo na Púpavovej 22

Karlova Ves - Púpavová


04. júla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 
Jún 2017

Revitalizácia ihriska na Púpavovej 25

Karlova Ves - Púpavová


22. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Uzavretý
 

Ihrisko na Púpavovej 40

Karlova Ves - Púpavová


08. júna 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
Apríl 2017

Osadenie hojdačky pri Púpavovej 40

Karlova Ves - Púpavová


06. apríla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Nebezpečná jama pri Púpavovej 10

Karlova Ves - Púpavová


04. apríla 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Zničená zeleň po výkopoch na Púpavovej

Karlova Ves - Púpavová


02. apríla 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 
Marec 2017

Osadenie hojdačky vo dvore Púpavová-Pustá

Karlova Ves - Púpavová


20. marca 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Uzavretý
 

Poškodená šmykľavka na Púpavovej

Karlova Ves - Púpavová


07. marca 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 
November 2016

Lístie na schodoch nad Líščim údolím

Karlova Ves - Púpavová


14. novembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
Október 2016

Dlhodobo zaparkované auto na Púpavovej 10

Karlova Ves - Púpavová


06. októbra 2016

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Nefunkčné verejné osvetlenie na Púpavovej

Karlova Ves - Púpavová


03. októbra 2016

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený