Filter

Zistiť moju polohu

Pekná cesta ulica

Poškodené schodíky na preliezke

Nové Mesto - Pekná cesta


20. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Mestské Lesy

Vyriešený
 

Chýbajúca hojdačka

Nové Mesto - Pekná cesta


20. júna 2018

Zodpovednosť: Mestské Lesy

Neriešený
 
Apríl 2018

Kábel krížom cez CHKO

Nové Mesto - Pekná cesta


09. apríla 2018

Zodpovednosť: Mestské Lesy

Neriešený
 
December 2017

Padnutý kábel na Peknej ceste

Nové Mesto - Pekná cesta


30. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Mestské Lesy

V riešení
 
August 2017

Pekná cesta = privátny tankodrom?

Nové Mesto - Pekná cesta


13. augusta 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 
Júl 2017

Tankodrom ?

Nové Mesto - Pekná cesta


03. júla 2017

Zodpovednosť: Mestské Lesy

V riešení
 
Apríl 2017

Parkovanie v chránenej oblasti

Nové Mesto - Pekná cesta


25. apríla 2017

Zodpovednosť: Mestské Lesy

Neriešený
 
Január 2017

Káble a sieťové rovzody.

Nové Mesto - Pekná cesta


13. januára 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Mestské Lesy

V riešení
 
November 2016

Výtlky na Peknej ceste

Nové Mesto - Pekná cesta


20. novembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Marec 2015

Pekná, ale rozbitá cesta

Nové Mesto - Pekná cesta


23. marca 2015

7 komentárov 10 aktualizácií

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení