Cabanova ulica

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Cabanova-premnožený hmyz

Dúbravka - Cabanova
02. augusta 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Cabanova-poskodena hojdacka

Dúbravka - Cabanova
15. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
December 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Cabanova-Zeleň a životné prostredie-neodpratane listie

Dúbravka - Cabanova
30. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
Október 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Cabanova-parkovanie-nevyznačené miesta

Dúbravka - Cabanova
22. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Cabanova-Verejný poriadok-neoznacene vykopove prace

Dúbravka - Cabanova
26. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Cabanova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Dúbravka - Cabanova
15. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Cabanova-trávnatá plocha-nepokosená

Dúbravka - Cabanova
04. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
Máj 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Cabanova-strom-neorezaný

Dúbravka - Cabanova
28. mája 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Cabanova-chodník-výtlk

Dúbravka - Cabanova
28. mája 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Cabanova-detské ihrisko-poškodené

Dúbravka - Cabanova
23. mája 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Cabanova-parkovanie-problémové

Dúbravka - Cabanova
12. mája 2019 Komentáre3 Hodnotenie1
Marec 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Cabanova-parkovanie-problémové

Dúbravka - Cabanova
29. marca 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Cabanova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Dúbravka - Cabanova
08. februára 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
December 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Problémové parkovanie, Cabanova 11

Dúbravka - Cabanova
09. decembra 2018 Komentáre6 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odpadky a neodpratané lístie, Cabanova 11

Dúbravka - Cabanova
09. decembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0