Filter

Zistiť moju polohu

Drobného ulica

Nadbytočný starý Ford Focus, Drobného 25

Dúbravka - Drobného


15. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
V riešení
 
August 2018

Parkovanie / jazda po chodníku ul. Drobného

Dúbravka - Drobného


05. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Uzavretý
 
Júl 2018

Previsajúce vetvy stromu-dvorná časť Drobného 2

Dúbravka - Drobného


03. júla 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Apríl 2018

Neprehľadná križovatka

Dúbravka - Drobného


20. apríla 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Obnova vodorovného značenia na ceste

Dúbravka - Drobného


06. apríla 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
Marec 2018

Vznikajúca čierna skládka

Dúbravka - Drobného


06. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Február 2018

Vytrhnutý kôš

Dúbravka - Drobného


19. februára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
December 2017
V riešení
 
Október 2017

Parkovisko Drobného 8-14

Dúbravka - Drobného


25. októbra 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Uzavretý
 
September 2017

Burina pri chodníku

Dúbravka - Drobného


08. septembra 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Uzavretý
 
Júl 2017

Zlomený konár stromu na Nejedleho/Drobneho ul.

Dúbravka - Drobného


31. júla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Máj 2017

Suché konáre nad parkoviskom

Dúbravka - Drobného


09. mája 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Apríl 2017

Vyschnutý strom pri Drobného 2

Dúbravka - Drobného


27. apríla 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Výtlky na schodoch-dvorná časť Drobného 4

Dúbravka - Drobného


27. apríla 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený