MÚ Lamač, Naposledy zodpovedané samosprávou, Vrančovičova ulica

Neriešený
 
meno užívateľa

Potok na Vrančovičovej

Lamač - Vrančovičova
20. mája 2014 Komentáre7 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Zbytok starej konštrukcie blízko multifunkčného ihriska

Lamač - Vrančovičova
11. augusta 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Kamene na multifunkčnom ihrisku

Lamač - Vrančovičova
12. mája 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozhlas Lamač - odvysielaná gardistická pieseň

Lamač - Vrančovičova
19. apríla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

RUŠENIE NOČNÉHO POKOJA

Lamač - Vrančovičova
05. mája 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Trčiaca gumená rohož dopadovej plochy

Lamač - Vrančovičova
02. mája 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Autá blokujúce chodník

Lamač - Vrančovičova
28. mája 2014 Komentáre6 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dočkajú sa opravy aj chodníky?

Lamač - Vrančovičova
27. apríla 2013 Komentáre4 Hodnotenie0