Filter

Zistiť moju polohu

Panónska cesta ulica

Zanedbaná zastávka ŽST Petržalka

Petržalka - Panónska cesta


12. februára 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Neskutočný neporiadok

Petržalka - Panónska cesta


02. februára 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve
 
Január 2018

Chýbajúci prechod pre chodcov

Petržalka - Panónska cesta


29. januára 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
December 2017

Panónska cesta po oprave/ zmena vodorovného dopravného značenia

Petržalka - Panónska cesta


25. decembra 2017

6 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
November 2017

Poškodený smetiak Aupark

Petržalka - Panónska cesta


08. novembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Opätovná oprava Panónskej cesty - Bus pruh

Petržalka - Panónska cesta


07. novembra 2017

5 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Október 2017

Kruhový objazd na Rusovce

Petržalka - Panónska cesta


17. októbra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
September 2017

Orez stromov

Petržalka - Panónska cesta


06. septembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Nevhodne umiestnený billboard

Petržalka - Panónska cesta


06. septembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
August 2017

Nevynesený odpadkový kôš

Petržalka - Panónska cesta


16. augusta 2017

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Hrdzavejúce zábradlie, chodník s trávou a hrboly na ceste

Petržalka - Panónska cesta


05. augusta 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Jún 2017

Parkovanie na Panónskej ceste

Petržalka - Panónska cesta


29. júna 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Apríl 2017

Semafor za konárom stromu

Petržalka - Panónska cesta


30. apríla 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Reklama na Panónskej

Petržalka - Panónska cesta


23. apríla 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Schody na zastávke Dvory

Petržalka - Panónska cesta


15. apríla 2017

10 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení