Mickiewiczova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Mickiewiczova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Staré Mesto - Mickiewiczova
11. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Jún 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Mickiewiczova-Verejný poriadok-iné

Staré Mesto - Mickiewiczova
12. júna 2019 Komentáre3 Hodnotenie6
Máj 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Mickiewiczova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Staré Mesto - Mickiewiczova
28. mája 2019 Komentáre2 Hodnotenie2
Apríl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Mickiewiczova-chodník-rozkopaný

Staré Mesto - Mickiewiczova
30. apríla 2019 Komentáre2 Hodnotenie2
Marec 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Mickiewiczova-chodník-znemožnený prechod

Staré Mesto - Mickiewiczova
27. marca 2019 Komentáre11 Hodnotenie3
Október 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničená značka - Mickiewiczova ulica

Staré Mesto - Mickiewiczova
25. októbra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Priechod pre chodcov Mickiewiczova

Staré Mesto - Mickiewiczova
16. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie1
Apríl 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zvalene dopravne znacky

Staré Mesto - Mickiewiczova
14. apríla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Ostrovček pre cyklistov

Staré Mesto - Mickiewiczova
09. januára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nedokončená - rozbitá cesta v centre mesta

Staré Mesto - Mickiewiczova
19. júla 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
Máj 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce stĺpiky

Staré Mesto - Mickiewiczova
26. mája 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
December 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Padajúci obklad

Staré Mesto - Mickiewiczova
15. decembra 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
September 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Mickiewiczova ul. - vysoká burina a spadnutý plot na pozemku

Staré Mesto - Mickiewiczova
08. septembra 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Otočené zvislé dopravné značenie

Staré Mesto - Mickiewiczova
30. júna 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Poškodené dopravné značky - Mickiewiczova

Staré Mesto - Mickiewiczova
17. apríla 2015 Komentáre0 Hodnotenie0