Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Filter

Zistiť moju polohu

Pribinova ulica

Zimná neúdržba cyklotrás - Ministerstvo Vnútra

Staré Mesto - Pribinova


30. decembra 2017

7 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Znečistené schody

Staré Mesto - Pribinova


15. decembra 2017

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
November 2017

Neodpratany sneh z cyklociest a lavok

Staré Mesto - Pribinova


30. novembra 2017

24 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 

Odpadky medzi chodnikom a Dunajom pred Euroveou

Staré Mesto - Pribinova


10. novembra 2017

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Výstava auta na nevhodnom mieste

Staré Mesto - Pribinova


06. novembra 2017

2 komentáre 4 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Október 2017

Neodprataná značka pri Eurovei

Staré Mesto - Pribinova


08. októbra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Júl 2017

Zrazená dopravná značka

Staré Mesto - Pribinova


28. júla 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Zanedbaná fontána Eurovea Bratislava, Pribinova ul.

Staré Mesto - Pribinova


16. júla 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Vrak s neplatnou EK a TK

Staré Mesto - Pribinova


14. júla 2017

5 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 
Jún 2017

Eurovea- kaluže a blato pri náradí na cvičenie

Staré Mesto - Pribinova


04. júna 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
Apríl 2017
Neriešený
 
Február 2017

Neprechodný chodník, neoznačený

Staré Mesto - Pribinova


15. februára 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
November 2016

Pribinova - na parkovisku Eurovea si zamestnanci urobili skládku

Staré Mesto - Pribinova


19. novembra 2016

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 
Október 2016

Nepostačujúca kapacita smetných košov na zastávkach MHD

Staré Mesto - Pribinova


31. októbra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 

Nekvalitný náter na cykloceste pri Starom moste

Staré Mesto - Pribinova


03. októbra 2016

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený