Sienkiewiczova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Sienkiewiczova-cesta-znečistená

Staré Mesto - Sienkiewiczova
23. júla 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Sienkiewiczova-problémové parkovanie pri priechode pre chodcov

Staré Mesto - Sienkiewiczova
02. júla 2020 Komentáre1 Hodnotenie3
Marec 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Sienkiewiczova-vertikálna značka-poškodená

Staré Mesto - Sienkiewiczova
19. marca 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Sienkiewiczova-chodník-rozkopaný

Staré Mesto - Sienkiewiczova
19. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Sienkiewiczova-vertikálna značka-poškodená

Staré Mesto - Sienkiewiczova
31. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Sienkiewiczova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Staré Mesto - Sienkiewiczova
19. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Sienkiewiczova-Zeleň a životné prostredie-iné

Staré Mesto - Sienkiewiczova
13. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
August 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Psie výkaly na Sienkiewiczovej

Staré Mesto - Sienkiewiczova
15. augusta 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Apríl 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Beh Devín Bratislava

Staré Mesto - Sienkiewiczova
10. apríla 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
Júl 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyschnuty strom

Staré Mesto - Sienkiewiczova
24. júla 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2013
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vrak na Sienkiewiczova

Staré Mesto - Sienkiewiczova
11. júla 2013 Komentáre3 Hodnotenie0