Filter

Zistiť moju polohu

Starý most ulica

Zimná neúdržba cyklotrás - Starý most - Staré mesto

Staré Mesto - Starý most


30. decembra 2017

34 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
September 2017

Otočená dopravná značka na Starom moste

Staré Mesto - Starý most


26. septembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Nekompletné smetné koše na Starom moste

Staré Mesto - Starý most


26. septembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Špina pri lavičkách na Starom moste

Staré Mesto - Starý most


04. septembra 2017

7 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
August 2017

Grafiti na pilieri Starý most

Staré Mesto - Starý most


13. augusta 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Jún 2017

Preplnené koše po víkende v pondelok večer

Staré Mesto - Starý most


12. júna 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Grafity pri Starom moste

Staré Mesto - Starý most


03. júna 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Máj 2017

Poškodená cyklotrasa na Starom moste

Staré Mesto - Starý most


25. mája 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Apríl 2017

Plastové fľaše po bežcoch

Staré Mesto - Starý most


01. apríla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Marec 2017

Poškodené zábradlie na zastávke pri Sade J.Kráľa

Staré Mesto - Starý most


18. marca 2017

8 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 

Grafity na Múzeu colníctva

Staré Mesto - Starý most


04. marca 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Január 2017

Neefektívne solenie chodníkov a zastávok MHD

Staré Mesto - Starý most


15. januára 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Grafity na multifunkčných automatoch

Staré Mesto - Starý most


07. januára 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
 
December 2016

Neodprataný sneh

Staré Mesto - Starý most


19. decembra 2016

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Október 2016

Neporiadok - Starý Most

Staré Mesto - Starý most


17. októbra 2016

6 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený