Filter

Zistiť moju polohu

Šancová ulica

Reklamné trojnožky sú masovo späť - Šancová ulica

Staré Mesto - Šancová


01. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Jún 2018

Vysoká budova na Karpatskej/Šancovej

Staré Mesto - Šancová


26. júna 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 

Rozbitý chodník na Šancovej pred YMCA

Staré Mesto - Šancová


23. júna 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Prasknutý nadchod Šanocová-Štefánikova pri budove GR ŽP SR

Staré Mesto - Šancová


07. júna 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Opustené 3 vozidlá, Šancová 1 pred Múzeom dopravy

Staré Mesto - Šancová


05. júna 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Máj 2018

Zlomená pouličná lampa, nebezpečné

Staré Mesto - Šancová


19. mája 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
December 2017

Nefunkčný semafor križovatka Šancova - Jelenia

Staré Mesto - Šancová


29. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Neodpratané lístie Šancová

Staré Mesto - Šancová


14. decembra 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
November 2017

Spadnutý strom na strieške pod Hlavnou stanicou

Staré Mesto - Šancová


10. novembra 2017

11 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Október 2017

Vozovka v nebezpečnom stave

Staré Mesto - Šancová


21. októbra 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Vrak na Šancovej

Staré Mesto - Šancová


13. októbra 2017

2 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Skládka na Šancovej

Staré Mesto - Šancová


01. októbra 2017

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
September 2017

Spadnutý plot a odpadky na Šancovej

Staré Mesto - Šancová


24. septembra 2017

2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Nebezpečný trčiaci drôt na detskom ihrisku

Staré Mesto - Šancová


22. septembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
August 2017

Neorezané stromy- vnútroblok Šancová, Björnsonova, Povraznícka

Staré Mesto - Šancová


19. augusta 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený