Tomášikova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Veľké jamy a mláky na chodníku popri Kuchajde

Nové Mesto - Tomášikova
27. novembra 2018 Komentáre7 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chybné značky pri NIDO

Nové Mesto - Tomášikova
23. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Pravidelne obmedzujúce parkovanie pri klientskom centre

Nové Mesto - Tomášikova
30. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Neporiadok a nepokosená tráva

Nové Mesto - Tomášikova
23. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Žltá čiara na chodníku pri Kuchajde

Nové Mesto - Tomášikova
22. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Zničená sieť na ihrisku v areáli Kuchajda

Nové Mesto - Tomášikova
12. júla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prerastený strom na Tomášikovej

Nové Mesto - Tomášikova
10. júla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodený hrací prvok

Nové Mesto - Tomášikova
30. júna 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie na chodníku

Nové Mesto - Tomášikova
05. júna 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Máj 2018
Uzavretý
 
meno užívateľa

Obsadené miesta zamestnancami klientského centra

Nové Mesto - Tomášikova
18. mája 2018 Komentáre6 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Chemický postrek chodníkov

Nové Mesto - Tomášikova
11. mája 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Apríl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Padnutá dopravná značka pri ZSŤ Nové Mesto

Nové Mesto - Tomášikova
15. apríla 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zanedbaná zeleň a smeti pod železnicou vedľa stanice Nové mesto

Nové Mesto - Tomášikova
03. apríla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Krása okolo novej tržnice a klientského centra

Nové Mesto - Tomášikova
22. marca 2018 Komentáre5 Hodnotenie0
Február 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Rozbitý obrubník - Nido

Nové Mesto - Tomášikova
26. februára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0