Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Filter

Zistiť moju polohu

Priehradná ulica

Vyvrátená dopravná značka

Vrakuňa - Priehradná


02. februára 2018

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
Január 2018

Vyasfaltovanie celej cesty na Platanovej ul. vo Vrakuni

Vrakuňa - Priehradná


06. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
December 2017

Autovraky

Vrakuňa - Priehradná


19. decembra 2017

8 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
November 2017

Plný kôš

Vrakuňa - Priehradná


07. novembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
Október 2017

Odstránenie neporiadku po prácach na Priehradnej ul.

Vrakuňa - Priehradná


21. októbra 2017

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
August 2017

Rekonštrukcia Priehradnej

Vrakuňa - Priehradná


30. augusta 2017

6 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Priechod a retardéry pred súkromnou bránou

Vrakuňa - Priehradná


23. augusta 2017

16 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Rekonštrukcia Priehradnej ulice

Vrakuňa - Priehradná


19. augusta 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Rekonštrukcia ulice Piehradná

Vrakuňa - Priehradná


15. augusta 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Zvláštne dopravné značenie na Priehradnej

Vrakuňa - Priehradná


04. augusta 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
Február 2017

Priehradná ulica - chýbajúci chodník

Vrakuňa - Priehradná


10. februára 2017

5 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 

Problemová Priehradná ulica

Vrakuňa - Priehradná


01. februára 2017

11 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
Máj 2016

Chýbajúci chodník na Priehradnej ulici

Vrakuňa - Priehradná


16. mája 2016

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 

Zničený poklop na ceste

Vrakuňa - Priehradná


08. mája 2016

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
Marec 2016

Rozbitá cesta na Levanduľovej

Vrakuňa - Priehradná


13. marca 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

V riešení