Filter

Zistiť moju polohu

Vajnory, chýbajúce/nedostatočné osvetlenie, Verejné služby (kanalizácia, osvetlenie, školy, MHD)

Doplnenie osvetlenia VO

Vajnory - Čierny chodník


18. februára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený