Vajnory

V riešení
 
USER NAME HERE

Na pántoch-detské ihrisko-chýbajúce

Vajnory - Na pántoch
Hodnotenie1
V riešení
 
USER NAME HERE

Blato, voda na chodníku/ceste/

Vajnory - Vajnorské jazero
Hodnotenie0
V riešení
 
USER NAME HERE

Neporiadok a špina na pozemku

Vajnory - Rybničná
Hodnotenie0
November 2018
V riešení
 
USER NAME HERE

Nedostatočne osvetlený prechod pre chodcov

Vajnory - Roľnícka
Hodnotenie2
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Nefunkčné verejné osvetlenie

Vajnory - Pri starom letisku
Hodnotenie0
V riešení
 
USER NAME HERE

Rozkopaný chodník - Vajnory

Vajnory - Buzalkova
Hodnotenie0
V riešení
 
USER NAME HERE

Zrkadlo - výjazd Tomanova/Čierny chodník

Vajnory - Tomanova
Hodnotenie0
V riešení
 
USER NAME HERE

ŽST Vajnory: osvetlenie parkovisko, chodník

Vajnory - Čierny chodník
Hodnotenie0
V riešení
 
USER NAME HERE

Chýbajúci poklop

Vajnory - nadjazd do Vajnor
Hodnotenie0
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Rampa Vajnorské jazerá

Vajnory - Príjazdná
Hodnotenie0
V riešení
 
USER NAME HERE

Nedodržiavanie dopravného značenia

Vajnory - Pri mlyne
Hodnotenie0
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Vyhodený odpad

Vajnory - Pri mlyne
Hodnotenie0
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Nesvieti lampa

Vajnory - Čierny chodník
Hodnotenie0
Október 2018
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Porozmetané smetie po Koncovej ulici

Vajnory - Koncová
Hodnotenie0
V riešení
 
USER NAME HERE

Zničená, špinavá cesta cez železničné priecestie

Vajnory - Pri mlyne
Hodnotenie1