Vrakuňa

Nevyznačený prechod pre chodcov na Ráztočnej ulici

Vrakuňa - Ráztočná


25. mája 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Vyriešený
 

Obrovský výtlk

Vrakuňa - Malodunajská


07. mája 2015

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Podunajské Biskupice

Vyriešený
 
Apríl 2015

Padnutý strom na Ríbezľovej

Vrakuňa - Ríbezľová


29. apríla 2015

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 
Vyriešený
 
Marec 2015

Smrad vo Vrakuni

Vrakuňa - Čiernovodská


31. marca 2015

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Nájazd na chodník

Vrakuňa - Čilížská


28. marca 2015

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Chýbajúci priechod pre chodcov pri pešej zóne

Vrakuňa - Jedľová


24. marca 2015

2 komentáre 3 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 

Trciace kable zo zeme v prazdnej rozvodnej skrini

Vrakuňa - Slatinská


20. marca 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Odstaveny Hyundai

Vrakuňa - Bebravská


19. marca 2015

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 

Znecistovanie ovzdusia

Vrakuňa - Hradská


18. marca 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Obrovský výtlk, Podunajská 26, BA,

Vrakuňa - Malodunajská


17. marca 2015

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 

Rozbite svetlo na chodniku

Vrakuňa - Šíravská


15. marca 2015

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 

Auto s papučou stojí na chodníku viac ako rok a pol

Vrakuňa - Slatinská


12. marca 2015

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 

Neporiadok - Lesopark Vrakuňa, MČ BA-Vrakuňa

Vrakuňa - Brezová


09. marca 2015

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený