Pod hájom-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Vojtech 18. júla 2021

PH 1098/108 lampa č. 1779. Dnes "odpadol" horny kryt. Treba to opravit co najskor aby sa vplyvom dazda neposkodila elektronika, ktora je momentalne nechranena.

19. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Porucha je nahlásená prevádzkovateľovi osvetlenia.
S úctou
Kto? Oddelenie majetkovo-právne
Kedy? 1 týždeň

Ing. Milan Dohnanský
01. august 2021

Vojtech

Podnet po 2 tyzdnoch stale nevyrieseny nehovoriac tyzden po deadline ktory ste si určili. parodia na vedenie toto ked priblby kryt, ktory lezal pod lampou ste neboli schopny dat naspat a idete na to volat externu firmu, ktora aj tak neprisla. tak si potom nezabudnite dat vyfakturovat nefunkcnu lampu ked na nu uz niekolko dni prsi...
02. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet preposielame samospráve s prosbou o opätovné vyjadrenie k podnetu.

S pozdravom,

Simona
Odkaz pre starostu
dubnica.nad.vahom@odkazprestarostu.sk
11. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem. Mesto zabezpečilo vykonanie nápravy ešte 21. júla 2021. Svietidlo je funkčné a zabezpečené. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Majetkovo-právne oddelenie
Kedy? Júl 2021

Mgr. Monika Michalíková, majetkovo-právne oddelenie
24. august 2021

Vojtech

Poprosim niekoho z portalu odkaz pre starostu aby znovuotvoril tento podnet. Pani magistra bud zamerne klame alebo ju niekto voviedol do omylu ale k ziadnej naprave nedoslo. Taktiez ja som nikde nereklamoval nefunkcne svietidlo ale že z neho odpadol horny kryt, ktory tam asi len tak pre srandu nie je. Mesto ani "subdodavatel" novy kryt nenamontovali resp stacilo tam mozno dat naspat ten, ktory odpadol... Druhy dovod na znovuotvorenie je fakt, že dve susediace lampy su nefunkcne takze by bolo dobre to vyriesit aby som nemusel zadavat na to samostatny podnet ked tie lampy su 10m od tejto bez krytu.

V prilohe foto-potvrdenie, ze podnet mesto nevyriesilo+foto susediacich nefuncknych lamp.
24. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnetu bol status opätovne zmenený na "v riešení" a bol preposlaný samospráve.

Pre nové dve nefunkčné lampy je avšak potrebné vytvoriť samostatné podnety.

Ďakujeme za spoluprácu.

S pozdravom,

Simona
Odkaz pre starostu
dubnica.nad.vahom@odkazprestarostu.sk
06. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu reakciu. Dovoľte nám informovať Vás, že predmetný stĺp verejného osvetlenia je funkčný aj bez vrchného prekrytia. Spadnutý kryt bol poškodený a nový nie je možné objednať, pretože tento typ lampy je zastaralý. Mesto Dubnica nad Váhom pripravuje komplexnú obnovu verejného osvetlenia na území celého mesta, takže takéto situácie by mali byť čoskoro minulosťou. Dve nefunkčné lampy budú opravené. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Majetkovo-právne oddelenie
Kedy? September 2021

Mgr. Monika Michalíková, majetkovo-právne oddelenie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania