Obrancov mieru-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení

Dobrý deň, prosím, nedalo by sa niečo urobiť s touto časťou chodníka pri zastávke SPŠ? Je to ideálne miesto pre vyvrtnutie členku... Ďakujem za odpoveď

10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 4.štvrťrok

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet a záujem. Stav predmetnej plochy mesto Dubnica nad Váhom eviduje a má ju v záujme riešiť komplexnejšie, preto je jej oprava plánovaná na rok 2020. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát správy majetku
Kedy? Rok 2020

Dana Mutalová (referát správy majetku)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania