Náhradné pole-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Handlová

V riešení
meno
Marek 02. marca 2020

Dobrý deň. Chcem sa spýtať čo plánujete urobiť s týmto vykopom. Nakoľko ho už niekoľko týždňov obchádzame autami a takisto aj s káblom ktorý leží na zemi a všetci po ňom prechádzame.. Ďalej by som chcel vedieť či plánujete aj opravu panelovej cesty ktorá je už veľmi rozbitá. Pomohli tomu aj nákladné autá ktoré po nej chodili keď stavali elektrické stožiare. Zachvilku sa našimy autami nedostaneme po nej ani k domom.
Ďakujem za odpoveď

03. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za Váš podnet. Referenti z oddelenia výstavby už tento problém riešia. Aj dnes je naplánovaná obhliadka miesta.
Keď budeme mať výstup z obhliadky, dáme vám vedieť.

Tím oddelenia marketingu a komunikácie
03. marec 2020

Marek

Ďakujem budem čakať.
10. marec 2020

Olli MH

Je to paráda...alebo skôr - hanba kompetentných... viď odpoveď samosprávy.. je síce len desiateho, ale možno občania zabudnú... prioritu má teraz vírus a nie nejaká dlhodobá rozkopávka.
Veľa trpezlivosti prajem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania