Voda na chodníku na Garbiarskej

Zodpovednosť za riešenie: Kežmarok

V riešení
meno
Gabriela 09. marca 2018

Problém spočíva v tom, že prechádzame po frekventovanej ceste. Kedy to bude opravené, ako to má byť? Dokedy máme prechádzať po ceste plnej nebezpečných áut? Ďakujem.

21. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
chodník je žiaľ vedený medzi svahom k miestnej komunikácii a oplotením rodinného domu v najnižšom bode. Hľadali sme možnosti ako z chodníka odviesť vody . Žiaľ, dvihnúť sa nedá, lebo sa neviem napojiť na okolité komunikácie, skúšali sme urobiť vpusť, len je problém so zaústením. Vedľa chodníka bol zrealizovaný rigol na odvedenie zrážkových vôd vsakovaním. V takomto období, keď je okolitá pôda zamrznutá, vsakovanie samozrejme nie je možné. Akonáhle zmizne sneh, budeme hľadať možnosti ako ešte ináč odviesť z chodníka zrážkové vody, ale nejakú optimálnu možnosť žiaľ nevidíme.




Ing. Eva Kelbelová, vedúca oddelenia územného plánu, životného prostredia a stavebného poriadku
03. február 2020

Odpoveď samosprávy

Mesto opakovane vykonalo dielčie opatrenia, taktiež zrealizovalo odvedenie zrážkových vôd do priľahlej dažďovej kanalizácie. Problém by sa nemal opakovať.

Ing. Eva Kelbelová, odd. UPŽPSP MsÚ KK
11. február 2020

Fero

Dnes, 11.02.2020 v podvečer, odfotím aj zajtra, keď to bude roztopené. Úžasná práca, len nevieme, kedy sa tu niečo robilo.
11. február 2020

Fero

Druhá fotografia 11.02.2020
13. február 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za dokumentáciu daného úseku, tento podnet bol znovu posunutý na riešenie oddeleniu UPŽPSP MsÚ KK.

Mgr. Ondrej Miškovič, referent oddelenia komunikácie a propagácie mesta Kežmarok
16. február 2020

Fero

Posielam foto z nedele 16.2.2020, roztopený ľad na chodníku. Ešte, že je nedeľa a cesta je prázdna, tak sa dá prejsť po ceste, ale zajtra ( v pondelok), neviem, asi tú vodu preskočíme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania