Vnútorná okružná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Neriešený

Dobrý deň. Viackrát som upozorňoval na neporiadok v tejto lokalite. Prosím Vás pekne začnite to riešiť, množia sa nám tu hlodavce, nechceme mať problémy aj v pivniciach. Obyvatelia bloku Rákocziho 32-36, ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania