Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Hosszú ideje jelenlévő kátyú

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený

Zaslal: Tomáš, 22. októbra 2016

Vásárcsarnoknál a K.Thalyho utcáról jobbra kanyarodva hosszú ideje jelen van egy kátyú, amin mindig pont keresztülhatjanak az autósok!

24. október 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Köszönjük a bejelentést.

Mestský úrad Komárno - Komáromi Városi Hivatal
20. december 2017

Tomáš

Megoldva!

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.