Ilegalna skladka, odpadky

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený

Zaslal: zuzana, 28. januára 2018

Na ceste do Novej osady na oboch krajoch cesty su odpadky a plastove flase. Mozno by bolo vhodne aj ostrihat kriky.

29. január 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie.

MsÚ
09. február 2018

Odpoveď samosprávy

Odpad bol odstránený. Podnet vyriešený.

MsÚ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.