Ul. J. Szinnyeiho-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený
meno
Zuzana 01. februára 2019

Na ul. J.Szinnyeiho ,pred domom so súpisním číslom 41. ,cca 5 týždňov už nesvieti verejné osvetlenie.

01. február 2019

Zuzana

Ďakujem za promptné riešenie poruchy,dňa 01.02. bolo verejné osvetlenie opravené.
04. február 2019

Odpoveď samosprávy

Osvetlenie opravené, podnet vyriešený.
Kto? MsÚ

MsÚ Komárno

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.