Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Odpad na Hornej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Krásna

Vyriešený

Zaslal: Tomáš, 05. decembra 2017

Stavebný, komunálny a bioodpad popri ceste na ulici Horná

11. december 2017

Odpoveď samosprávy

Prajem pekný deň,

odpad samospráva odstráni z uvedenej lokality v termíne do 13.12.2017. Ďakujeme za upozornenie.

JUDr. Marek Kažimír, starosta
14. december 2017

Odpoveď samosprávy

Komunálny a stavebný odpad je odstránený.

JUDr. Marek Kažimír, starosta
14. december 2017

Tomáš

No neviem ako je odstránení, ale ja ho tam ešte stále vidím a veľmi sa nepohol.
14. december 2017

Tomáš

Aktuálny stav 14.12.2017, fotené 14:50
14. december 2017

Tomáš

A je tam toho viac....
21. december 2017

Odpoveď samosprávy

Narezané kúsky zámkovej dlažby a plechovky boli odstránené dňa 18.12.2017. Tomuto miestu budeme venovať aj v nasledujúcom období zvýšenú pozornosť. V roku 2018 samospráva plánuje zriadiť na mieste bývalej panelovej cesty chodník pre chodcov s napojením na lokalitu IBV Na hore a ulicu Benediktínsku.

JUDr. Marek Kažimír, starosta

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.