Drabova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát mesta Košice

Neriešený
meno
Boris 20. augusta 2020

Dlhodobo odstavene vozidlo (viac ako rok), ktore zabera parkovacie miesto KE714FR. Neplatna TK, rozbite celne sklo od krupobitia (cize oficialne nemoze ani na komunikaciu).

24. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet, ktorý sme postúpili Mestskej polícii na priame vybavenie.

Ing. Jaromil Čop
vedúci oddelenia výstavby a majetku
Mestská časť Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice
24. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Košice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.