Diery a stojaca voda na Dopravnej 5 parkovisko

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Barbora Letková 08. januára 2018

Na parkovisku a zároveň ceste ku stanici na ulici Dopravnej pred bytom číslo 5 sa nachadzaju taketo vytlky. Dokonca sa uz aj spravila jama, ktorá ohrozuje aj zdravie. Cestari ju len vyznacili. Ked prší alebo sneží sa do vchodu nedá ani dostať kvôli stojacej vode.

09. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice.

MsÚ Levice
11. január 2018

crazybuilder

Nie som si na 100 percent istý ale už tam asi niečo tam robili.
11. január 2018

Barbora Letková

Opravovali prepadnuty kanal ale vytlky a diery nechali tak.
11. január 2018

crazybuilder

Treba to vyriešiť čím najskôr lebo sa to nikdy nevyrieši.
11. január 2018

Barbora Letková

Ono to v takomto stave je uz dlhe roky. Ja som tu kupila byt ale je to hroza! Hanba mesta, ved to je na stanici každý kto príde si hned spravi obraz. Nehovoriac o tom, ako sa tam nicia autá... hlavne, ze sa platia dane a za co? A ked naprsi a chcem zísť s kocikom dnu tak mam vodu po členky!
15. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, po prepadnutí kanalizačnej šachty sme v spolupráci so Západoslovenskou vodárenskou spoločnosťou havarijný stav odstránili a dažďové vpuste sme vyčistili dňa 10.1.2018. Opravu výtlkov zabezpečíme v rámci údržby komunikácií v jarných mesiacoch

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
15. január 2018

crazybuilder

V rámci jarných, čakať až do jari
05. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, komunikáciu a parkovisko na Dopravnej ul. č 3-5 sme opravili pokládkou ASB cestným finišérom dňa 4.6.2018

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania