Odstránenie zeleného odpadu na nadjazde

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Zaslal: Peter, 15. februára 2018

Prosím zodpovedných o odstránenie zeleného odpadu (pozostatky po opiľovaní stromov) z ulice Kalnická cesta (nadjazd v smere do centra mesta). Ďakujem

20. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, bioodpad bol odvezený dňa 20.2.2018.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.