Perecká-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Miroslava 07. júla 2019

Odpadky na detskom ihrisky Rybniky 5.

08. júl 2019

*pt*

podobne otrasne to vyzera aj na ihrisku Zirafa na RIII . Uz ked sa tam budu motat, mohli by upratat aj tam
09. júl 2019

Jarmila

To by mohli na všetkých ihriskách už by bolo na čase... Všade bordel a špina... Ale je to o ľuďoch..
11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, neporiadok bol vyzbieraný aktivačnými pracovníkmi dňa 17.07.2019.

ref. aktivačných činností MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania